Засіб для ламінування брів та вій 2 Fix OKIS BROW LAMI саше, 1 мл (ІТАЛІЯ)

Засіб для ламінування брів та вій 2 Fix OKIS BROW LAMI саше, 1 мл (ІТАЛІЯ)

0 out of 5

79 грн

Наличие: Немає в наявності Артикул: 6418
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Яскравий і виразний погляд, сяючі очі, підкреслені розкритими віями і обрамлені витонченою лінією брів – мрія кожної дівчини! Створити таку бажану природну красу на тривалий час допоможе процедура ламінування системою OKIS BROW LAMI.

Засіб 2 Fix OKIS BROW LAMI відновлює дисульфідні зв’язки і пружність вій, фіксує амінокислоти в кератинових структурах вії, закріплює форму завитка, прикриває лусочки кутикули, готує брови та вії до фарбування: захищає структуру перед фарбуванням і підсилює прилягання фарби до кератинових волокон. Фіксувальний склад нейтралізує вплив 1 складу і готує волоски до подальшої процедури з філером.

Спосіб застосування: рівномірно нанести засіб на волоски, залишити на необхідний час: для брів (від 4 до 8 хвилин, залежно від товщини волоска), для вій (від 6 до 12 хвилин, залежно від товщини вії). Видалити засіб із брів/ вій ватною паличкою або диском.
Не перевищувати вказаний час витримки, контролювати час за таймером.

Переваги:

  • продукція виготовлена в Італії;
  • універсальність – засоби підходять для ламінування як брів, так і вій, що економить фінансові витрати майстра
  • зручний формат упаковки саше 1 – завжди свіжі засоби під рукою
  • особливий дизайн – упаковки засобів різного кольору – щоб майстер не переплутав їх у процесі процедури

Кількість процедур: герметична упаковка саше надійно зберігає ефективність усіх компонентів і дає змогу реалізувати 2-3 процедури ламінування вій або 1 процедуру ламінування брів.

Рекомендовано для професійного використання майстрами, які пройшли навчання та знають усі тонкощі виконання процедури ламінування брів та вій!

Made in Italy.

Додаткова інформація

Бренд

OKIS BROW

Обʼєм

1 г.

Тип

Для ламінування брів, Для ламінування та завивки вій