Як зняти гель лак в домашніх умовах безпечно 

Як зняти гель лак в домашніх умовах безпечно 

У нашій статті ми розповімо вам про:

Для багатьох з нас гель-лак став незамінним елементом нашого повсякденного життя. Доглянуті руки та красивий манікюр стали важливими атрибутами сучасної жінки. Але, на жаль, тривалість життя манікюру не є безмежною. І часом настає момент, коли необхідно знімати покриття. Як зняти гель-лак в домашніх умовах? Саме тут багато хто робить величезну помилку, намагаючись зекономити гроші або час, і просто зриває покриття. Зупиніться!

1. Чому не можна знімати штучне покриття з нігтів шляхом зривання?

Така методика зняття буде згубною для ваших нігтів. Покриття зніметься разом із верхніми шарами натурального нігтя, і відновити його потім буде неможливо — доведеться просто чекати, поки ніготь відросте, що може зайняти від 4 до 7 місяців.

Не варто нарікати на те, що гель-лак пошкоджує натуральні нігті. Дуже часто саме неправильне зняття призводить до витончення і травмування нігтів. Крім того, наступне покриття на пошкоджені нігті не буде таким міцним, як раніше. Сколювання та ламання будуть практично неминучими в цьому випадку. Майстер буде змушений використовувати додаткові матеріали для зміцнення нігтів, що, у свою чергу, призведе до збільшення ціни послуги. Якщо ви хочете заощадити, давайте навчимося правильно знімати гель-лак.

Найперше, що потрібно робити — це своєчасно знімати покриття. Рекомендується змінювати покриття в середньому кожні 3 тижні, враховуючи індивідуальні особливості: довжину, форму, стан і навіть швидкість росту нігтів. Звичайно, найкраще довірити цей процес професіоналу. Але іноді трапляються ситуації, коли немає можливості вчасно потрапити на процедуру. Тож розглянемо ситуацію, коли доводиться допомагати собі самостійно.

2. Що робити, якщо ви зламали ніготь і як дочекатися запланованого візиту до майстра

Якщо ви не хочете ризикувати і маєте надію потрапити до майстра хоча б у найближчі кілька днів, скоротіть довжину відрослих нігтів пилкою з абразивністю 180-240 грит. Це допоможе уникнути поломки нігтів, особливо якщо ви носите довгі нігті. Крім того, це зменшить навантаження на вільний край нігтя та запобігатиме його розшаруванню під матеріалом.

Якщо з’явився скол або злам нігтя, підпиляйте його з торця пилкою 240 грит, щоб уникнути зачеплення, і постарайтеся якнайшвидше відвідати майстра для ремонту нігтя, або для повної процедури, якщо настав час для цього.

Якщо виникла необхідність самостійного зняття гель-лаку, робіть це обережно і уважно, дотримуючись усіх інструкцій.

3. Способи безпечного зняття гель-лаку в домашніх умовах

Чим зняти гель лак в домашніх умовах? Існує два основні методи зняття штучних покриттів: шляхом спилювання (пилкою або фрезою) і шляхом розм’якшення.

Для спилювання з використанням фрези потрібен спеціальний апарат. Якщо у вас немає навичок роботи з таким апаратом, цей варіант не підходить. У будь-якому випадку, незалежно від того, чим ви спилюєте товщину покриття, будьте уважні. Не перепилюйте натуральні нігті, адже це може статися непомітно і навіть безболісно. Краще залишити тонкий шар бази, ніж перепиляти сам ніготь. Процедура спилювання зазвичай займає від 30 до 60 хвилин, в залежності від матеріалу, його товщини і навіть температури ваших рук, якщо ви знімаєте покриття шляхом розм’якшення. Теплі руки прискорюють розм’якшення матеріалу. Обов’язково уточніть у свого майстра, як знімається конкретне покриття, адже є матеріали, які не розм’якшуються спеціальними рідинами і знімаються лише спилюванням.

Як зняти нігті в домашніх умовах: спилювання гель-лаку пилкою:

  1. Пилкою з абразивністю 150-180 грит спилюйте покриття до шару бази. Робіть це обережно, уникаючи контакту з шкірою і періодично очищаючи пил від опила щіткою або ватним диском. Ви повинні бачити, що саме ви пиляєте!
  2. Далі підпиляйте залишковий шар бази більш м’якою пилкою з абразивністю 240 грит.
  3. Зашліфуйте поверхню нігтя бафом.
  4. Ретельно вимийте руки, повністю видаливши пил.
  5. Нанесіть на кожен ніготь краплю олії для кутикули і нігтів, а потім поліруйте до блиску пилкою-полірувальником.
  6. За бажанням можна покрити нігті звичайним лаком, але в такому випадку шліфування і полірування краще виконати без масла, або, як альтернатива, ретельно знежирити нігтьову пластину спеціальним засобом.

Як в домашніх умовах зняти гель лак: зняття покриття шляхом розм’якшення:

  1. Для швидшого зняття краще спочатку спиляти верхній захисний шар пилкою з абразивністю 150-180 грит.
  2. Нанесіть ремувер на ватний диск. Зручно використовувати ватний диск, розрізаний на 4 частини.
  3. Накладіть ватний диск на ніготь, уникаючи потрапляння засобу на шкіру. Якщо ваша шкіра чутлива, обробіть її навколо нігтя жирним кремом.
  4. Щільно оберніть палець фольгою. Переконайтесь, що ватний диск не змістився. Щільно притискайте фольгу, щоб уникнути попадання повітря.
  5. Зачекайте 10-15 хвилин. Якщо відчуваєте сильне тепло або печіння, знімайте раніше.
  6. Знімайте фольгу з одного нігтя за раз. Видаліть розм’якшений гель-лак за допомогою пушера або апельсинової палички. Легкі залишки бази протріть серветкою з ремувером до досягнення гладкої поверхні.
  7. Якщо покриття не розм’якло до кінця, не зривайте його насильно!
  8. Заверніть цей ніготь ще на кілька хвилин.
  9. Зашліфуйте поверхню нігтя бафом.
  10. Вимийте руки, ретельно видаливши залишки пилу.
  11. Нанесіть на кожен ніготь краплю олії для кутикули і нігтів та поліруйте до блиску пилкою-полірувальником.

Бережіть себе і пам’ятайте: красиві нігті — це здорові нігті!