Nikk Mole White brow paste, 15 г

0 out of 5

175 грн

Наличие: Немає в наявності Артикул: 7069
 • Опис
 • Додаткова інформація

Опис

Nikk Mole представляє нову технологію моделювання брів, яка гарантує досягнення бездоганної форми і чіткого контуру незалежно від досвіду роботи майстра-бровіста. Для майстрів-початківців це можливість уникнути помилок при побудові форми, для професіоналів – шанс заощадити час і зусилля при проведенні процедури фарбування.

Спосіб застосування:

 1. Підготовка шкіри і волосків до фарбування за допомогою очищувальних і скрабуючих засобів.
 2. Побудова бажаної форми брів по тій методиці, яка найбільш зручна для вас.
 3. Нанесення пасти пензликом по контуру запланованої форми. При цьому сама брова і прилеглі ділянки шкіри, які теж передбачається забарвити, залишаються всередині.
 4. Фінальне узгодження форми з клієнтом. Brow paste добре контрастує з шкірою, чітко виділяючи всі лінії і вигини. При необхідності можна щось скорегувати – на цьому етапі це можливо, бо пігментація ще не почалась.
 5. Робота з фарбуючим складом. Фарбу або хну можна наносити широкими впевненими мазками – Бров паста надійно захищає шкіру.
 6. Надлишки барвника, які нашарувалися поверх пасти, легко прибрати ватною паличкою. В результаті ви завжди отримуєте той контур, який створили на етапі №3.
 7. Видалення залишків фарбника і пасти.
  Всі інгредієнти спеціально підібрані для отримання досить щільної текстури, яка добре наноситься, не розмазується і легко знімається.

Додаткова інформація

Бренд

NIKK MOLE

Колір

Білий

Обʼєм

15 г.

Тип

Для розмітки, Для фарбування брів та вій

Вид

Паста