В даний час просто неможливо уявити чарівну панночку без фешенебельного манікюру і доглянутих рук. І ось як тільки з’явилася гель-лакова основа, нігтьова індустрія стрімкими темпами почала крокувати вперед.
Але ж з таким покриттям манікюр виходить просто ідеальним – і це справжня мрія кожної дівчини! І що найголовніше – покрити гель-лаком свої нігтики можна і вдома. Адже тоді й витрачатися не доведеться на салон краси, і підлаштовуватися часом під майстри теж. Ну тоді потрібно знати, як правильно робити манікюр гель-лаком у домашніх умовах.
Ви ще новачок у цій справі і не знаєте, з чого почати? Не біда, ця стаття розповість вам все про цей процес, аж до самих тонкощів. І не дивуйтеся, якщо до вас потім вишикується черга на майстер-клас.
З чим саме вам доведеться мати справу
Гель-лак наноситься на натуральні попередньо підготовлені нігті. І таке покриття протримається на ваших нігтях від двох до трьох тижнів (чого не скажеш про звичайні лаки).
З чим саме вам доведеться мати справу
Гель-лак наноситься на натуральні попередньо підготовлені нігті. І таке покриття протримається на ваших нігтях від двох до трьох тижнів (чого не скажеш про звичайні лаки). До речі, гель-лаки деяких виробників тримаються і до чотирьох тижнів. А ось тут має бути дотримано правильного догляду та підходу, але про це розповімо трохи пізніше.
Реалізується засіб у таких флакончиках, що й звичайні лаки. Однак за своєю структурою воно більш в’язке. Нанесення проводиться за допомогою пензлика, втім, як і зі звичайними лаками. Але що стосується сушіння, то тут потрібен вплив ультрафіолету. У цьому полягає деяка складність роботи з гель-лаком в домашніх умовах. Тож необхідно буде придбати ультрафіолетову лампу.
Звідки така шалена популярність гель-лаку
Як тільки з’явилася ця гель-лакова система, всі виробники відразу підтримали ажіотаж інноваційного манікюрного засобу. З цим гібридом гелю та лаку для нігтів немає жодних проблем. А глянець та стійке покриття гарантовано майже на місяць. Зрозуміло, споживачі гідно оцінили всі переваги гель-лаку.
Так цей засіб став чудовою альтернативною варіацією звичайному лаку для нігтів. Та й сушіння займає лише близько двох хвилин. А згадайте, як усе йде зі звичайним лаком: треба довго чекати, поки висохне, а якщо десь ніготь не досох, все – пиши, пропало. Розмиті нігті та знову все починати спочатку.
До речі, в народі існує така думка, що нігтики після покриття гель-лаком стають ламкими. Повірте, це просто звичайна «страшилка». Справа в тому, що гель-лак не впливає на нігтьову пластину. І пошкодити її можна лише за порушення технології. Наприклад той же гель-лак oxxi має більше 100 кольорів.
Навіть не підкопаєшся
Значна більшість чарівних панянок активно цікавиться, як саме робиться покриття гель-лаком. І причин для такого буму достатньо. Справа в тому, що такий манікюр значною мірою економить ваш час і грошові накопичення. Але це не є ключовою причиною. І ось вам питання на засипку: “Протягом якого часу ви ходите з покриттям звичайним лаком?”. Відповідь буде однозначною – максимум днів 5. І то за умови, якщо не займатися жодними домашніми справами. Звичайно, гелеві засоби доведеться наносити довше звичайних, зате, як кажуть, «гра стоїть свічок». Адже результат просто вражає.
Гелеві засоби:
Легко наносити. «Орудуючи» звичайним пензликом, лак розподіляється рівномірно.
твердне стрімко. Так що не страшні такі незручні моменти, на кшталт «ой, ненароком зачепила, розмазала або взагалі тут же подряпала».
Не обтяжують ваші прекрасні нігтики. За рахунок того, що нанесення здійснюється найтоншим шаром, самого гель-лаку ви взагалі не відчуєте.
Щось схоже виглядає навіть на коротких нігтях. Тож не доведеться бігти на нарощування. Просто потрібно надати форму, яку ви хочете. А ось решта «лягає на плечі» гель-лаку.
Протягом тривалого часу зберігає шик та блиск. Нігтики так сяють, ніби ви щойно вийшли від нейл-майстра. Причому цей блиск збережеться навіть через два тижні.
Як бачите, навіть причепитися нема до чого, навколо одні суцільні плюси!
На яких моментах слід акцентувати увагу при виборі гель-лаку
Зрозуміло, багато дівчат цікавляться, які саме гель-лаки краще. Так ось, більша частина цих лаків абсолютно безпечна, не викликає алергії, відрізняється стійкістю та гарним глянцевим блиском. Тому головне у цій справі дуже уважно обирати фініш та базу.
Багато виробників рекомендують до використання тріо: база + колір + топ одного бренда. Але насправді це не має жодного значення. Можна використовувати будь-які кольорові покриття, основне – зробити правильний вибір на користь того чи іншого топа та основи. Ось у цьому випадку носок буде тривалим.
Якщо ж у вас міцні та добрі нігтики, тоді додаткового зміцнення не знадобиться. А це говорить про те, що можна зупинитись на будь-якій основі. Однак якщо ви володарка тендітних, ламких та тонких нігтів, тоді обов’язково слід зробити акцент на виборі основи. Найкраща варіація для вас – це каучукові бази, які чудово зміцнюють нігтики. А ось вибір на користь тандему – база+топ краще не робити, оскільки зміцнення ви не досягнете.
Крім цього, якщо у вас тонкі нігті, слід застосовувати бондер і праймер. Саме завдяки їм відбувається зчеплення покриття з нігтем (щось типу двостороннього скотчу). Проте бази одного бренду, а праймер іншого краще не брати. А якщо ні, то у вас може «спливти» проблема несумісності. Деякі купують хорошу базу, але не дбають про якість праймера і віддають перевагу найдешевшому. А за підсумком виходить так, що якісна та дорога база просто несумісна з дешевим праймером.
Топ і базу слід підбирати дуже уважно, особливо, коли йдеться про різні дизайни, стрази, наклейки і слайдери. У цьому випадку ваш арсенал має бути поповнений кількома різними топами. Ось, наприклад, для декору та зчіпки страз найкращою варіацією стануть густі топи.