Enjoy, Тальк з пантенолом, 50 мл.
Enjoy, Тальк з пантенолом, 50 мл.
Enjoy, Тальк з пантенолом, 50 мл.
Артикул: 7833
0 відгуків
Немає в наявності
Опис
Додаткова інформація

Опис

Talcum Enjoy Professional – базовий засіб, створений для піклування про шкіру під час процедури депіляції/епіляції. Засіб піднімає волоски, що дозволяє забезпечити максимальне захоплення цукровою пастою, а також запобігає залипанню пасти (віску).

Тальк із пантенолом поєднує всі переваги класичного тальку і цінні властивості пантенолу, забезпечуючи бездоганний догляд за шкірою.

  • Тальк має відмінні поглинаючі властивості і здатність поглинати надлишки вологи на шкірі, створює гладку і слизьку поверхню, що знижує тертя під час процедури депіляції.
  • Пантенол має протизапальні властивості, допомагає знизити подразнення, свербіж та почервоніння шкірного покриву, робить шкіру більш еластичною, гладкою та м’якою.

Тальк із пантенолом Talcum Enjoy Professional ідеально підходить для використання на різних ділянках тіла. Крім того, продукт можна використовувати як засіб для повсякденного догляду за тілом, коли потрібно освіження або пом’якшення шкіри.

Об’єм: 50 мл.

Спосіб застосування: перед початком процедури нанесіть необхідну кількість тальку на попередньо очищену шкіру та розподіліть тонким шаром.

Лише для зовнішнього використання.

Додаткова інформація

Бренд

Enjoy Professional

Обʼєм

50 мл

Тип

Догляд

Вид

Тальк для депіляції