Актуальні форми нігтів сьогодні

Актуальні форми нігтів сьогодні

Популярні форми нігтівТренди манікюру цього року вражають своєю різноманітністю та формами, кольорами та дизайнами. Кожна модниця зможе підібрати для себе варіант як на короткі, так і довгі нігті. Однак слід завжди пам’ятати, що гарні нігті – це не лише вдале поєднання кольорів, мінімалізм та природність, а також якісний манікюр.

Звичайно, сертифіковані майстри в салонах краси люкс гарантують якість та безпеку манікюру. Але як бути тим, хто робить його самостійно в домашніх умовах? Насамперед слід не економити на всіх інструментах та засобах. Пилочки (важливо завжди вибирати правильну зернистість пилок для нігтів), ножиці , кусачки, лаки, лампи для манікюру, інша продукція і все має бути найвищої якості та з безпечним складом. Не забувайте також про дезінфекцію інструментів та їхню індивідуальність. Тільки після якісного манікюру приступайте до підпилювання нігтів.

Яку форму нігтів вибрати?

У нейл-майстрів і стилістів немає однозначного рішення щодо наймоднішої форми нігтів. Кожну довжину та форму можна добре стилізувати та оформити відповідно до сучасних тенденцій. Однак слід зазначити, що мінімалізм продовжує лідирувати, тому короткі та середні по довжині нігті виглядатимуть модніше, ніж довгі.

Міндальна

Таку назву ця форма отримала через те, що вона максимально схожа на форму мигдалевого горіха. Це кругла довгаста форма середньої довжини, загострена до кінчика. Вона виглядає дуже витончено та ніжно, візуально подовжує та звужує пальці. Значною перевагою цієї форми є те, що лак на ній надійно фіксується і рідко з’являються сколи чи тріщини. Міндальна форма тримається у трендах вже кілька років.

Квадрат

Популярні форми нігтівЦю форму вважають класикою, адже її вибирають чи не найчастіше. Вона підходить для середньої довжини нігтя, проте її часто виробляють також на коротких. Щоб квадрат виглядав максимально правильно та естетично, нігтьове ложе має бути широким. Класичний квадрат має гострі кути, але при навантаженні чи роботі лак у кутах може відколюватися, що є значним недоліком цієї форми. З квадратним манікюр слід бути дуже акуратним.

М’який квадрат

Такі нігті також часто обирають через свою універсальність. Від класичного квадрата вона відрізняється тим, що має згладжені кути, що округляють. Це мінімізує будь-які сколи та тріщини. М’який квадрат підходить для середньої довжини нігтя з широким ложем.

Овал

Це найбільш універсальна та природна форма нігтів. Вона виглядає ніжно та естетично, підходить для будь-якої довжини 1 від найкоротших до кількох сантиметрів. Кругла форма візуально подовжує та звужує пальці.

Слід пам’ятати, що останнім часом у моді натуральність, тому короткі та середньої довжини нігті будуть найбільш трендовими. Однак слід виділити і ті форми, які найчастіше вибирають володарки довгих нігтів. На них можна зробити неординарний дизайн, який точно привертатиме увагу.

«Балерина»

Таку форму називають ще “пуантами”. Вона нагадує довгий звужений мигдаль з обрізаним рівним кінчиком. Для цієї форми не обов’язково мати надто довгі нігті. На них можна створити стриманий лаконічний дизайн. Ця форма візуально подовжує і звужує пальці.

«Стилет»

Цю форму обирають екстремалки чи любительки неординарного манікюру. Стилет незручний, практичним та універсальним. І в більшості випадків для цієї форми потрібне нарощування або штучна основа. Однак саме такі нігті неможливо не помітити. На цій формі можна створити найоригінальніші дизайни. Однак і мінімалізм на них виглядатиме красиво.

З будь-якою формою нігтів можна створити трендовий манікюр. Однак при виборі форми слід орієнтуватися на свій стиль та статус. Навіть деякі професії потребують лаконічних форм нігтів. Також варто орієнтуватися на зручність тут все індивідуально. Однак пам’ятайте, гарне покриття можна досягти лише на доглянутих руках та нігтях з якісним та безпечним манікюром. Не довіряйте свої пальчики бюджетним, неперевіреним та сумнівним майстрам. Адже це теж ваше здоров’я та краса.

У нашому інтернет-магазині BeBeauty ви можете вибрати матеріал під будь-яку форму нігтів.