ADORE Cats eye X-07 – гель-лак котяче око, 8 мл

ADORE Cats eye X-07 – гель-лак котяче око, 8 мл

0 out of 5

127 грн

Наличие: Немає в наявності Артикул: 7674
 • Опис
 • Додаткова інформація

Опис

№X07 – пурпурно-помаранчеві переливи

Чарівні переливи, які створює космічний гель-лак 3D GALAXY точно не залишить байдужими нікого. В одному кольорі при різному освітленні можна розглянути більше 5 різних відтінків: від малинового до золотого, від синього до фіолетового. З нанесенням 3D GALAXY можна експериментувати, обираючи основу різних відтінків, але найкраще вони виглядають на темних.

Технологія нанесення гель-лаку «котяче око»:

 1. Підготувати нігтьову пластину: виконати манікюр, надати потрібну форму вільному краю нігтя
 2. Знежирення: механічно (обробка НП за допомогою пилки/бафа в одному напрямку) та хімічно (за допомогою PREP&FINISH та безворсової серветки) знежирити та очистити нігтьову пластину
 3. Зневоднення/дегідрація: нанести NAIL FRESHER на весь ніготь, дати підсохнути на повітрі до появи на поверхні нігтьової пластини білуватого відтінку. За необхідності повторити
 4. Бондування: напівсухим пензлем нанести безкислотний праймер ULTRABOND на весь ніготь, відступаючи від кутикули та бокових валиків по 1мм.
  Дати підсохнути на повітрі протягом 15 секунд
 5. Базовий шар: нанести базове покриття середнім шаром. Радимо використовувати чорну камуфлюючи базу для зменшення товщини покриття. Полімеризувати базове покриття в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі 60 секунд.
  Для вирівнювання нігтьової пластини базою рекомендуємо використовувати лише бази з низьким рівнем кислотності.
 6. Якщо використовуєте звичайну базу, нанесіть темний колір в якості основи (зазвичай, використовується чорний). Його також необхідно просушити в лампі. Якщо використовуєте чорну камуфлюють базу, то цей крок можна пропустити.
 7. Нанесіть шар 3D GALAXY. Використайте звичайний магніт, посилений магніт або магніти різних форм і розмірів. Після того як у Вас вийшов відблиск необхідної форми, заполімеризуйте в UV-лампі 2 хвилини, а в LED-лампі 30 секунд. Якщо у Вас не вийшов відблиск з першого разу, просто розбийте пігмент пензликом (зімітуйте нанесення шару гель-лаку) і починайте знову.
 8. Фінішне покриття: закріпити покриття топом. Полімеризувати в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі – 1 хвилину. Якщо використовували топ з липким шаром, то через 30 секунд після полімеризаціі необхідно зняти липкість за допомогою PREP&FINISH  і безворсової серветки.

Додаткова інформація

Бренд

ADORE

Консистенція

Рідка

Обʼєм

8 мл.

Текстура

Ефект "Котяче око", Напівпрозора

Тип

UV/LED

Вид

Кольоровий гель-лак